اتصالات دنده گالوانیزه مک

(دیدگاه 1 کاربر)
فروشنده: حمیدرضا آذرشبویژه
بازگشت
حمیدرضا آذرشبویژه
(عضویت: ۱۴۰۰-۰۸-۰۵)
24.6% رضایت از کالا (138 نفر)
کاملا راضی
48%
راضی
1%
نظری ندارم
48%
ناراضی
1%
کاملا ناراضی
2%

تماس با فروشنده

توضیحات

اتصالات دنده گالوانیزه مک

اتصالات دنده گالوانیزه مک ، از مرغوبترین اتصالات مورد استفاده در صنعت است. شرکت مک که در چین مستقر است یکی از بهترین تولید کنندگان اتصالات چینی می باشد که با دارا بودن استانداردهای روز اروپا محصولی قابل رقابت با نمونه های مشابه اروپایی و برزیلی است. کیفیت مناسب در کنار قیمت پایین این محصول باعث تمایل بازار ایران به این محصول چینی شده است.

اتصالات گالوانیزه یکی از رایج ترین اتصالت در صنعت می باشد. این اتصالات که از پوشش گالوانیزه برخوردار می باشند حدود پنجاه سال پیش وارد صنعت ایران شدند. این پوشش برای حفاظت از فلز در برابر خوردگی و آسیب پذیری می باشد و به این عمل گالوانیزاسون می گویند. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد. در مورد اتصالات فولادی نیز برای محافظت از این اتصالات در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی پوشیده می شود که به آنها اتصالات گالوانیزه گفته می‌شود.

انواع اتصالات دنده گالوانیزه مک به شرح ذیل آورده شده است.

زانو گالوانیزه ۹۰ درجه مک چین در

زانو گالوانیزه ۹۰ درجه مک چین جمله اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) می باشد که در کشور چین ساخته میشود. این اتصالات در صنایع مختلفی از جمله صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

سه راه گالوانیزه مساوی مک چین

سه راه گالوانیزه مساوی مک چین جمله اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) می باشد که در کشور چین ساخته میشود. این اتصالات در صنایع مختلفی از جمله صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

زانو گالوانیزه ۴۵ درجه مک چین

زانو گالوانیزه ۴۵ درجه مک چین جمله اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) می باشد که در کشور چین ساخته میشود. این اتصالات در صنایع مختلفی از جمله صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

مغزی گالوانیزه مک چین

مغزی گالوانیزه مک چین یکی از انواع اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) است. این اتصال یکی از کاربردهای اصلی را در صنعت تاسیسات دارد. این قطعه (مغزی) مک قطعه ای است که برای اتصال دو قطعه رزوه دار مانند لوله و یا سایر اتصالات استفاده می‌شود. این مغزی ها در سایزهای ۱/۲ اینچ تا ۴ اینچ تولید و استفاده می‌شود.

چپقی گالوانیزه مک چین

چپقی گالوانیزه مک چین یکی از انواع اتصالات گالوانیزه سفید است. این محصول از جمله محصولات گالوانیزه دنده ای است که کاربرد زیادی در لوله کشی تاسیسات ساختمانی و صنعتی دارد. چپقی قطعه ای است که یک طرف آن از داخل دنده ای است و رزوه دارد و رزوه های طرف دیگر آن در قسمت خارجی آن قرار دارد. چپقی گالوانیزه در دو نوع ۴۵ درجه و ۹۰ درجه ساخته می‌شود. چیقی گالوانیزه در سایزهای مختلفی تولید می‌شود.

بوشن لبه دار گالوانیزه مک چین

بوشن لبه دار گالوانیزه مک چین یکی از پرکاربردترین اتصالات مورد استفاده برای لوازم لوله کشی است. طبق استاندارد تمامی اتصالات مورد استفاده برای آب مصرفی باید از نوع گالوانیزه باشند. دنده های اتصالات گالوانیزه همگی طبق استاندارد هستند. از اتصالات گالوانیزه سفید می توان در مواردی که آب در گردش است نیز استفاده کرد. این اتصالات به راحتی تا فشار ۱۰ بار را تحمل می کنند. اما آستانه تحمل فشار آنها ممکن است بیشتر از ۱۶ بار نباشد. گالوانیزه بودن اتصالات باعث افزایش عمر این لوازم نیز می شود.

درپوش گالوانیزه مک

درپوش گالوانیزه مک ساخت کارخانه meid casting کشور چین می باشد .قطعه ای از جنس چدن گالوانیزه که برای مسدود کردن انشعاب لوله ، در انتهای مسیر لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد. در پوش گالوانیزه ، در انواع مختلف گالوانیزه ی سفید و سیاه به صورت دنده ای و رزوه دار تولید شده است.درپوش گالوانیزه امکان بازدید از خطوط لوله را آسان کرده و در انتهای خطوط لوله کشی مایعات،گازها و هوا به صورت سریع و راحت نصب می شود.

درپوش های گالوانیزه توسط بافتی یکنواخت و یکدست از فلز ذوب شده ی روی آبکاری می شوند. گالوانیزاسیون درپوش ها و اتصالات فلزی را از پوسیدگی، خوردگی و اکسایش رهایی بخشیده و استفاده از آنها را مرقون به صرفه تر و ایمن تر می کند. آب بندی این درپوش ها به راحتی و به صورت ایمن صورت گرفته و از خروج سیالات از خطوط لوله و ورود مواد ناخواسته به خطوط جلوگیری می کند. تعمیر و باز کردن مجدد درپوش ها ی گالوانیزه به راحتی صورت گرفته و امکان تعویض آن ها وجود دارد.

روپیچ توپیچ گالوانیزه مک چین

روپیچ توپیچ گالوانیزه مک چین یکی دیگر از اتصالات مورد استفاده برای لوازم لوله کشی است. طبق استاندارد تمامی اتصالات مورد استفاده برای آب مصرفی باید از نوع گالوانیزه باشند. دنده های اتصالات گالوانیزه همگی طبق استاندارد هستند. از اتصالات گالوانیزه سفید می توان در مواردی که آب در گردش است نیز استفاده کرد. این اتصالات به راحتی تا فشار ۱۰ بار را تحمل می کنند. اما آستانه تحمل فشار آنها ممکن است بیشتر از ۱۶ بار نباشد. گالوانیزه بودن اتصالات باعث افزایش عمر این لوازم نیز می شود.

مهره ماسوره گالوانیزه مک چین

مهره ماسوره گالوانیزه مک چین یکی از انواع اتصالات گالوانیزه سفید است. این محصول از جمله محصولات گالوانیزه دنده ای است که کاربرد زیادی در لوله کشی تاسیسات ساختمانی و صنعتی دارد. چپقی قطعه ای است که یک طرف آن از داخل دنده ای است و رزوه دارد و رزوه های طرف دیگر آن در قسمت خارجی آن قرار دارد.

تبدیل گالوانیزه مک

تبدیل گالوانیزه مک قطعه ای از جنس گالوانیزه می باشد که نحوه ساخت آن به طوری می باشد که بعد از فراگیری در مسیر خط های لوله کشی قطر لوله را تغیر می دهد . با توجه به ساختار ساده و کاربردی این نوع تبدیل بعد از قرار گیری در مسیر خط لوله عبور سیال باعث عبور سیال از مسیری با سطح مقطع کوچک به بزرگ یا برعکس عبور از سطح مقطع بزرگ به سطح مقطع کوچک باعث ایجاد بوجود آمدن فشار ناگهانی در مسیر سیال میشود. تبدیل گالوانیزه مک در انواع مختلف گالوانیزه ی سفید و سیاه به صورت دنده ای و رزوه دار تولید شده و در بازار موجود است.

موارد استفاده اتصالات دنده ای گالوانیزه

 • تاسیسات آب ساختمان
 • تاسیسات صنعتی
 • سیستم تهویه مظبوع
 • تاسیسات آتش نشانی
 • خطوط لوله هوا تحت فشار
 • سیستم های آبیاری و کشاورزی

انواع اتصالات دنده گالوانیزه مک

 • زانو (زانویی) گالوانیزه مک
 • سراه گالوانیزه مک (سراه ، سه راه ، سراهی)
 • زانو چپقی گالوانیزه مک
 • مغزی گالوانیزه مک
 • زانو چپقی ۴۵ درجه گالوانیزه مک
 • سراه تبدیلی گالوانیزه مک
 • بوشن گالوانیزه مک
 • مهره ماسوره سیاه گالوانیزه مک
 • مهره ماسوره سفید گالوانیزه مک
 • زانو گالوانیزه ۴۵ درجه مک

در مورد اتصالات دنده گالوانیزه مک در دیگر شبکه های اجتماعی و بلاگ های تجهیزستان بخوانید!

برای مشاهده دیگر محصولات به صفحه نخست تجهیزستان مراجعه کنید.

دیگر محصولات لوله و اتصالات ما را در این صفحه دنبال کنید!

مطالب دیگر ما را در بلاگفا دنبال کنید.

بهمچنین مطالب دیگر را میتوانید در میهن بلاگ ببینید.

مطالب بلاگ هم میتوانید در بلاگ بیان بخوانید.

 

اتصالات دنده گالوانیزه مک را در اینستاگرام ببینید

اتصالات دنده گالوانیزه مک را در اینستاگرام ببینید

اینستاگرام تجهیزستان

قیمت به روز اتصالات دنده گالوانیزه مک را در تلگرام ببینید

قیمت به روز اتصالات دنده گالوانیزه مک را در تلگرام ببینید

تلگرام تجهیزستان
فیسبوک تجهیزستان
فیسبوک تجهیزستان
لینکداین تجهیزستان
لینکداین تجهیزستان
توئیتر تجهیزستان
توئیتر تجهیزستان
آپارات تجهیزستان
آپارات تجهیزستان
پینترست تجهیزستان
پینترست تجهیزستان

1 دیدگاه برای اتصالات دنده گالوانیزه مک

 1. احمد بازیار پاسخ

  درود، امکان سفارش در تعداد بالا هست؟

  • hr.azarshab پاسخ

   بله! در تعداد بالا قیمت مناسب تر خواهد بود!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *