مشعل CKI_G120 شوفاژکار

(دیدگاه 2 کاربر)
فروشنده: amir rezaei barmi
بازگشت
amir rezaei barmi
(عضویت: ۱۴۰۰-۰۸-۲۶)
26.3% رضایت از کالا (57 نفر)
کاملا راضی
46%
راضی
7%
نظری ندارم
44%
ناراضی
0%
کاملا ناراضی
4%

تماس با فروشنده

مشعل CKI_G120 شوفاژکار یکی از محصولات شرکت صنعتی شوفاژکار می باشد. این شرکت با داشتن بیش از نیم قرن تجربه و تولید انواع محصولات در زمینه گرمایش توانایی خود را به طور کامل اثبات مرده است. 

در گذشته به دلیل مستقل بودن عرضه دو محصول وابسته به هم که به صورت غیر کارشناسی صورت می گرفت ، باعث میشد نیازمندی های گرمایشی ساختمان ها برطرف نگردد. در راستای رفع این مشکل برای مشتریان عزیز، این شرکت اقدام به تولید مشعل های مخصوص برای انواع دیگ های چدنی خود نموده است تا از ایجاد مشکلات متعدد جلوگیری نماید.

توضیحات

مشعل CKI_G120 شوفاژکار

مشعل CKI_G120 شوفاژکار یکی از محصولات شرکت صنعتی شوفاژکار است . این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه و تولید انواع محصولات در زمینه گرمایش توانایی خود را به طور کامل اثبات می‌کند. در گذشته به دلیل مستقل بودن عرضه دو محصول وابسته به هم که به صورت غیر کارشناسی صورت می گرفت ، باعث میشد نیازمندی‌های گرمایشی ساختمان ها برطرف نگردد. در راستای رفع این مشکل برای مشتریان عزیز، این شرکت اقدام به تولید مشعل های مخصوص برای انواع دیگ های چدنی خود نموده است تا از ایجاد مشکلات متعدد جلوگیری نماید.

انتخاب و نصب دیگ مناسب و مشعل مربوط به آن سبب کاهش آلاینده های ناشی از احتراق ، کاهش مصرف انرژی و هم چنین افزایش بهره وری می شود. مشعل گازی فوق مناسب دیگ های شوفاژکار  سولار۴۰۰  ۷و۸ پره ، سولار۳۰۰  ۸الی ۱۰ پره ، سوپر ۳۰۰  ۸و۹ پره ، سوپر ۲۰۰  ۸پره ، رعد ۵ ، آکواتک ۸۵ ، سوپر۲۰۰  ۸ پره  میباشد . شما میتوانید این محصول را به طور مستقیم از گروه صنعتی تجهیزستان دریافت نمایید.

مشخصات فنی مشعل CKI_G120 :

حداکثر ظرفیت ۱۰۷,۰۰۰ kcal/h بدنه یکپارچه
حداقل ظرفیت  ۴۰,۰۰۰ kcal/h نحوه عملکرد  تک مرحله
الکتروموتور ۱۰۰ وات سرووموتور  ندارد
حداکثر فشار گاز ۱۷ m.bar تابلو کنترل ندارد

مشخصات ظاهری مشعل:

ابعاد دستگاه (mm)
طول کلی مشعل ۴۲۰
ظول شعله پوش ۹۷
عرض کلی مشعل ۴۴۲
ارتفاع کلی مشعل ۳۰۹
قطر شعله پوش ۸۵

تنظیم نسبت گاز و هوا در مشعل شوفاژکار:

احتراق کامل سوخت بستگی به تنظیم نسبت  سوخت ورودی و هوا دارد. هر چه این نسبت با دقت بیشتری تنظیم گردد ، راندمان حاصل از احتراق بالا رفته و در نتیجه مصرف انرژی کم تر خواهد شد. در مشعل های کوچک تنظیم هوای مورد نیاز به وسیله دمپر دستی صورت میگیرد ولی در مشعل های بزرگ این عمل به وسیله دمپر های اتوماتیک صورت میگیرد . با توجه به متغیر بودن دمای هوای دیگ و رطوبت در طول سال ، باید هر فصل دمپر هوا مجددا تنظیم گردد.

وجود سیستم کنترل هوشمند PLC ، سبب تنظیم نسبت سوخت و هوای ورودی می‌شود و درنتیجه دغدغه ی مشتریان عزیز رفع می‌شود. باتوجه به تلفات حرارتی هنگام انتخاب مشعل ، باید ظرفیت آن را حدود ۳۰ درصد بیشتر از ظرفیت دیگ درنظر بگبریم.

ضمانت مشعل :

گارتنتی مورد  مورد نظر  ۱۵ ماه بوده و دارای خدمات پس از روش به مدت ۱۰ سال می باشد. هم چنین باید در نظر داشت که برای دریافت گارانتی مشعل باید توسط تکنسین های مجرب نصب گردد که این امکان هم در گروه صنعتی تجهیزستان برای مشتریان عزیز فراهم شده است.

سایت رسمی شرکت صنعتی شوفاژ کار

محصولات مربوط به دیگ چدنی و پکیج

محصولات و مطالب ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، لینکدین و دیگر شبکه های اجتماعی و بلاگ های تجهیزستان

2 دیدگاه برای مشعل CKI_G120 شوفاژکار

 1. قدرتی پاسخ

  عکس نداره محصول ؟

  • hr.azarshab پاسخ

   عکس هم گذاشتیم. ممنونم گفتید!

 2. اصغری پاسخ

  خودتون هم نصب میکنید مشعل رو روی کار ؟

  • hr.azarshab پاسخ

   اگر درخواست مشتری باشه، با دریافت هزینه ایاب و ذهاب و حق فنی امکان نصب از طرف شرکت وجود دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *